Wyposażenie

Suszenie prania w domu a suszarki bębnowe

W niewielkim mieszkaniu, gdzie nie ma wydzielonego specjalnego pomieszczenia na pralnię, suszenie prania w domu może być bardzo uciążliwe. Rozstawiona suszarka na bieliznę, nierzadko w najbardziej reprezentacyjnych miejscach domu, nie tylko utrudnia swobodne poruszanie się, ale również wpływa negatywnie na estetykę mieszkania. Co zatem zrobić, jeśli miejsca jest mało, a my chcemy ułatwić sobie życie? … Read More Suszenie prania w domu a suszarki bębnowe

Ocena
Wyposażenie

Kanapy wypoczynkowe – na co zwracać uwagę przy wyborze?

Salon to pomieszczenie, które łączy w sobie wiele różnych funkcji. Najistotniejsza z nich to strefa, w której oddajemy się relaksowi. Kanapy wypoczynkowe stanowią zwykle centralną i najważniejszą część takiej strefy. Aby dobrze spełniały swoją funkcję, powinny być wygodne i dobrze wkomponowane w przestrzeń. Warto postarać się, by współgrały ze stylistyką reszty pomieszczenia i dobrze prezentowały… Read More Kanapy wypoczynkowe – na co zwracać uwagę przy wyborze?

Ocena
Wyposażenie

Lampy inne niż wszystkie, czyli jakie?

Zwykliśmy wybierać oświetlenie wykonane ze szkła, ceramiki czy metalu. Pośród takich wykonań nie brakuje fantazyjnych projektów. Propozycji, które niejednokrotnie są ekstrawaganckie i decydują się na ich zakup, osoby lubujące się w odważnych stylistycznie wnętrzach. To jednak nie wszystko, co oferuje nam rynek. Jeśli szukamy oświetlenia mocno charakterystycznego, prostego w swojej formie, ale dzięki zastosowanym materiałom… Read More Lampy inne niż wszystkie, czyli jakie?

Ocena
Wyposażenie

Lampy oświetleniowe LED. Czy to się opłaca?

Oszczędności szukamy dziś wszędzie, gdzie tylko się da. Pytamy wielokrotnie czy lampy oświetleniowe LED są w stanie zmniejszyć wydatki związane z oświetleniem? Z jednej strony mówi się o zdecydowanie mniejszym poborze mocy i długiej żywotności. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy chcemy wymienić większość bądź komplet oświetlenia w domu. A jednak żarówka tego typu potrafi… Read More Lampy oświetleniowe LED. Czy to się opłaca?

Ocena
Wyposażenie

Lampy podłogowe do salonu. Podpowiemy, jaką wybrać

Oświetlenie główne, w centralnym punkcie sufitu to podstawa. Do tego należy zadbać o dodatkowe źródła światła, jak chociażby lampy podłogowe do salonu. W zależności od wybranej konstrukcji można dopełnić aranżacji wnętrza. Przede wszystkim jednak zapewnić sobie kącik do czytania bądź relaksu. Doświetlić ciemne kąty, w które nie dociera światło żyrandola ani naturalne światło dzienne. Stworzyć… Read More Lampy podłogowe do salonu. Podpowiemy, jaką wybrać

Ocena